Sauskelnes ir vienkartinės servetėlės

Nuolatos reikalingi higieniniai reikmenys, sauskelnės, paklotai, vienkartinės servetėlės (drėgnos)

 • Sauskelnės – Sveriame 17kg, jokioms sauskelnėms alergiški nesame, tinka įvairios firmos. Mažiausiai pralaidūs Huggies Clasic ir Pampers firmos. Skirtingų firmų skirtingi dydžiai. Tarkim Huggies mums tinka 5 (11-25kg) dydis, Pampers firmos 6  (13-18kg) ir tai ant ribos, tinka ir Pampers 7 (15+ kg).
 • Paklotai – Tinka įvairaus dydžio, gali būti vienkartinio ir daugkartinio panaudojimo.
 • Vienkartinės drėgnos servetėlės – Gali būti bet kokios, skirtos higienai, odos paviršiui valyti.

Gleivių atsiurbimo technika

Trumpai dėl poreikio. Atsiurbimo įrenginys kompensuojamas, bet nekompensuoja kateterių, kuriuos reikia keisti po kiekvieno atsiurbimo. Mums siurbti tenka per parą ~10-30 kartų.
Dėl kompensacijos. Vienkartiniai išsiurbimo kateteriai kompensuojami (iš C sąrašo) pacientams, kurie turi suformuotą tracheostomą (TLK-10-AM kodai Z43.0 ir Z93.0) arba gastrostomą (TLK-10-AM kodai Z43.1 ir Z93.1) ir kuriems teikiama ambulatorinė slaugos namuose gleivių išsiurbimo paslauga, iki 300 kateterių per mėnesį (iki 3600 kateterių per metus).
Tad deklaruojama kompensacija iš esmės mums negalioja, nes mes neturime medicininio išsilavinimo, o vaiko priežiūrą atliekame patys, bet ne slaugytojai iš ligoninės ar kitos medicinos įstaigos. Vadinasi valstybė „viena ranka duoda – kita atima“
Keteteriai kuriuos naudojame 8 (melyna) ir 10 (juoda) dydžio – Deguonies sistemos arba Medekspert

Gastrostoma ir priedai

Trumpai dėl poreikio. Mes gyvename Klaipėdoje. Valstybė skiria gastrostomą nemokamai, kurią reikia keisti kas 6 mėnesius, tačiau norint ją gauti, būtinai turi atsigulti į Kauno ar Vilniaus ligoninę. Mums atvykimas į kitą miestą su tokią negalią turinčiu vaiku šiek tiek sudėtinga vienam be pagalbos, taip pat kainuoja kuras. Maža to, priedai nekompensuojami ir reikia pirkti savo lėšomis. Švirkštus pagal reikalavimus, norint išvengti bakterijų, infekcijų, reikia keisti kaskart pamaitinus ar suleidus vaistus. Prailginimo vamzdelius reikia keisti kas 2-3 mėnesius, dėl to, kad ilgainiui jie sukietėja ir negalima užsandarinti tarp maitinimo ciklo.

 • Gastrostoma – Sagutės tipo.
 • Prailginimo vamzdelis vaistams
 • Prailginimo vamzdelis maistui
 • Švirkštai – Reikalingi maitinimui ir vaistų suleidimui. 

Papildas smegenų veiklai gerinti

Vaikui reikalingi papildai smegenų veiklai gerinti, 4Life produktas Recall, mums tinka tik JAV versija, nes jos sudėtyje yra medžiagų kurių nėra Europietiškame variante. Buteliuko kaina apie 60 Eur, priklauso nuo dolerio kurso. Per mėnesi reikia suvartoti 2 buteliukus kapsulių. Užsakyti galima tiesiogiai arba per atstovybę Lietuvoje.

Kuo šis produktas unikalus?

 • Padeda gerinti dėmesio koncentraciją, galvos smegenų kraujotaką, deguonies įsisavinimą, centrinės ir periferinės nervų sistemos veiklą.
 • Padeda normalizuoti hyper aktyvių vaikų judrumą.
 • Padeda gerinti regėjimą, miegą.
 • Veikia kaip antidepresantas.
 • Naudojamas prie įvairių neurologinių sutrikimų.

Sudėtis: Transfer Factor (patentuotas ekstraktas, kurio sudėtyje yra Transfer Factor koeficientas iš vištos kiaušinio trynio 100mg/kaps.), magnis, patentuotas mišinys (vinprotsetin, ekstraktas Hupercia serrata, sojos lecitinas, glitserofosfoholinas, N-atsetiltirozin, N-Acetilcisteinas, ekstraktas Bacopa monnieri, citrinų balzamo ekstraktas ir Ginkgo biloba ekstraktas).

Maisto papildas

Nutridrink – Visavertis, hiperkaloringas (1,5 kcal/ml) pieno gėrimo pavidalo maisto produktas, skirtas mitybai per virškinamąjį traktą. Vartojame kaip maisto papildą, 1 buteliuką per dieną (300 kcal). Sudėtis.
Parduodamas tik vaistinėse.

Įrangą kurią svajojame turėti savo namuose

Jau ne paslaptis, išleidžiame daug pinigų reabilitacijose, todėl jose lankomės retai, o reabilitacija reikalinga kasdien, norint pasiekti gerų rezultatų. Namų sąlygomis beabejo neatstosime specialistų, tačiau galėtume terapijas atlikti kasdien turint įrangą namuose. Terapijos, kurias galime ir norėtume atlikti namų sąlygomis:

Gydymas magnetu (fizioterapija) – Gydymas nuolatiniu arba kintamu žemo dažnio magnetiniu lauku. Galima pirkti Slaugyk.lt
Šviesos terapija – Gydoma tiek vieno ilgio, tiek viso šviesos spektro bangomis. BIOPTRON šviesa. Galima pirkti Bioptron
Masažas (logoterapijai) – burnos ertmės bei kūno taškų masažui. Galima pirkti 1. masažuoklis; 2. masažuoklis; 3. priedai skirti Novafon masažuoliui.


Kontaktai siuntos pristatymui:
Marius Skersys
Tel. +370 685 34136
Vaidaugų g. 3-31, LT-95221, Klaipėda
El. p. info@paramadanieliui.lt