Kaip ir kiekvienai jaunai šeimai, taip ir mūsų, kūdikio laukimas buvo neapsakomas džiaugsmas, palaima. Kūdikio atėjimo laukėme su didžiu džiaugsmu ir meile.

2012-05-02 gimė Danielius Skersys. Mažylis gimė sveikas medikų teigimu, tačiau po mėnesio atėjo bendri tyrimų rezultatai, kurie yra daromi vaikams gimstant, tada privertė gerokai sunerimti. Buvo nustatyta kad vaikas gimė su perdidele skydliauke (nustatyta – įgimta hipoterozė), kas lemia vaiko raidą jam besivystant, tačiau laiku diagnozavus, vaikui buvo skiriami vaistai (Tiroksinas [L-Thyroxin]) skydliaukės balansavimui atstatyti. Taip vaikas gyveno įprastu gyvenimo režimu, kaip ir visi vaikučiai. Tiesa, vaikas pradėjo vaiksčioti  ir kalbėti 2 metukų.

2014-09-01 pradėjo lankyti darželį.

2014-12-02 darželyje apsikrėtė ir susirgo Roto virusu, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje infekciniame skyriuje buvo gydomas 4 dienas, po to išleistas gydytis namuose.

2014-12-11 Vaikui būnant namuose, prasidėjo mikro epilepsija, pasidarė vangus, kvėpavimas sutriko, buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, kol 20 minučių buvo laukiama medicinos pagalbos, vaikutis vis labiau silpo, tapo apatiškas, akivaizdžiai matėsi, kad vaikui sutriko kvėpavimas dar labiau. Atvykus medike, diagnozavo, kad vaikui silpna ir nieko tame blogo nematė, įkalbinėjant, kad akivaizdu, jog kažkas vaikui negerai, buvo nuspręsta vežti į ligoninę, kelionės metu vaikui nebuvo skiriama deguonies ar adrenalino [ pastaba: nuo greitosios pagalbos iškvietimo ir atvykimo iki ligoninės užtruko 40 minučių]. Atvykus į vaikų ligoninės priimamajį [kol greitosios medicinos pagalbos medikė pildė atąskaitą neva vaikas atvežtas sveikas, neva silpnai jaučiasi…] ištiko klinikinė mirtis. gaivinamas buvo 2 valandas deguonies pompa. Atgaivintas, tačiau buvo komos būsenoje [kaip vėliau išaiškėjo tragiškas pasekmes lėmė deguonies trūkumas]. Po dviejų dienų vaikui smogė antrą kartą klinikinė mirtis. Tuomet, daktaro sprendimu, vaikas buvo pasiųstas į dirbtinę komą  dėl nesustabdomos smegenų edemos. Buvo atliekama begalės tyrimų. Visi tyrimai rodė, kad vaikas sveikas. Nenustačius dėl ko taip įvyko, buvo nustatytas „Encefalitas“ (nepatvirtintas), bet metų bėgyje diagnozė buvo pakeista į cerebrinį paralyžių.

2015-11-27 Atliktas planuotas, bendras sveikatos patikrinimas. Ir nustatyta nauja diagnozė. Iš neaiškios kilmės encefalito į spazminį tetrapleginį cerebrinį paralyžių. Dar prie visų problemų buvo diagnozuota regos nervo atrofija (apakimas).

2015-12-09 Klaipėdos universitetinėje ligoninėje atlikus Magnetinį rezonansą, apakimo požymių nerasta. Trumpam buvome apraminti.

2016-01-13 Vaiko mama išardė šeimą. Įšėjo pas kitą vyrą, sulaužydama santuokos priesaiką „…prisiekiu visada tau būti ištikima: kai laimė lydės ar vargas suspaus, kai sveikata tvers ar ligos suims, – visą gyvenimą tave mylėsiu ir gerbsiu. Tepadeda man Dievas.. Metų eigoje susituokė ir netrukus paliko sunkiai sergantį vaiką likimo valioje… Bandė išsižadėti vaiko, kad išvengti alimentų naštos. Lyg šiol vengia mokėti vaikui alimentus ir jau 3 metai kaip nesidomi ir išvis neprisideda prie vaiko gerovės.

2016-01-20 dieną buvo atliktos nepriklausomas regos tyrimas ir buvo patvirtinta pirmoji diagnozė regos nervų atrofija.

2016-08-15 Kauno klinikoje buvo atlikti papildomi akių tyrimai. Diagnozė nepakitusi, nustatyta regos nervų atrofija, tačiau, kiek vaikas mato, pasakyti negalėjo.

2018-07-13 Suformuota Gastrostoma

2019-01-17 Įkurtas Paramos fondas – Danieliaus Skersio paramos fondas . Nuo šiol galite prisidėti ir Jūs, skirdami 1,2% nuo gyventojų pajamų mokesčių. Jums tai nieko nekainuoja, o mums galimybė judėti į šviesesnį rytojų…

2019-04-25 Atliktas tyrimas iš plauko

2019-05-13 Atlikta Makrofagų terapija Sanitas klinikoje, Novosibirske. Jau ketvirtą dieną po terapijos,  vaikas pradėjo pats ryti, sugrįžo rijimo refleksas. tapo labiau elastingesnis. Po terapijos, gydymas tęsiamas namuose 6 mėnesius.

2019-05-15 Alikta Ultragarsinis tyrimas Sanitas klinikoje, Novosibirske.

2019-06-10 Atlikta reabilitacija Adeli centre, Slovakijoje. Be galo gera reabilitacija, po jos vaikas jaučiasi sustiprėjęs tiek emociškai, tiek fiziškai.

2019-09-02 Pirma diena mokykloje ❤️

2019-10-26 Atlikta reabilitacija Adeli centre, Slovakijoje. šauni reabilitacija, po jos vaikas jaučiasi sustiprėjęs tiek emociškai, tiek fiziškai.

2020-02-12 Atlikta Makrofagų terapija Sanitas klinikoje, Novosibirske (Rusija). Po terapijos, gydymas tęsiamas namuose 6 mėnesius.

2020-02-29 Atlikta reabilitacija Adeli centre, Slovakijoje. Po jos vaikas jaučiasi sustiprėjęs. Vaikas galva laiko daug ilgiau.