Paskutinė diena Adeli reabilitacijos centre (papildyta)

    Laikas nenuvaldomai bėga, rodos dar vakar atvykome, o jau šiandien išvykstame namo. skubame pasidžiaugti kad išbuvome visa mėnesį be didesnių nuotykių, nors pradžioje ir buvome sunerimę, sloga prikibusi buvo ir temperatūros tūrėjome viena dieną, tačiau labai greitai susitvarkėme negalavimus ir kibome į užsiemimus pilnu tempu 🥰 labai džiaugiamės pasiektais rezultatais, apie kuriuos plačiau papasakosime po maždaug savaitės, kaip tik gausime išrašą-rezultatus iš Adeli centro. Esame labiau sutvirtėję, labai daug dėmesio skirta stubro raumenų lavinimui juosmens bei kaklo srityse. Įsigijome ortapedinius batukus, kuriuos mus čia centre ir pagamino per 10 dienų.

    Smagu ir tuo pačiu liūdna, kad sutikome čia dar kelias šeimas iš Lietuvos. Smagu kad savi balsai, yra su kuo pakalbėti, pasidalinti bendrom mintim ir panašiai 💕 O liūdna dėl to kad matai kiek Spindulėlių nuskriaustų gyvenimo yra aplinkui 🙏👏 Prieš mums atvykstant vienu metu buvo 8 šeimos. 

    Labai esame dėkingi visiems kas prisidėjo prie galimybės čia atvykti. Kiekvienas jūsų indėlis, mums didelis žingsnis į priekį.❤️

Didžiausia padėka organizacijai  kurie mums ir skyrė visą trūkstmą sumą reabilitacijai. 

Daugiau fotonuotraukų galite pamatyti nuotraukų galerijoje.

Rezultatus reabilitacijos galite rasti dokumente.